1. Home
  2. Informatie
  3. Samenwerking fysiotherapeuten gescheurde kruisband
Informatie

Samenwerking fysiotherapeuten gescheurde kruisband

De orthopedisch chirurgen van Rijnstate Clinics werken bij voorste kruisbandreconstructies samen met diverse fysiotherapeuten in de regio. Hieronder een overzicht van netwerkleden voorste kruisbandreconstructies. 

Sport Medisch Centrum Papendal  
Locatie Papendal
Papendallaan 7
6816 VD Arnhem
Tel.: 088 - 088 1350
Contactpersoon: Peter Dijkstra
E-mail: p.dijkstra@smcp.nl
Locatie Gelredome
Basic Fit
Batavierenweg 25 6841 HN Arnhem
Tel.: 088 – 088 1350
Contactpersoon: Andre Timmerman
E-mail: a.timmerman@smcp.nl
Locatie Velperweg
Sportlokaal
Velperweg 27
6824 BC Arnhem
Tel.: 088 – 088 1350
Contactpersoon: Jeroen Marks
E-mail: j.marks@smcp.nl
Locatie Elst
Stationsplein 2
6662 NC Elst
Tel.: 088 – 088 1350
Contactpersoon: Linn Willemsen
E-mail: l.willemsen@smcp.nl
Fysiotherapie Berghstede    

Plantsoensingel Zuid 3
7041 ZC 's-Heerenberg
Tel.: 0314 - 661 546
Contactpersoon: Tamara Smeitink
E-mail: t.smeitink@praktijkberhstede.nl

 
Fysiotherapie Team Renkum  

Industrieweg 4
6871 KA RENKUM
Tel.: 0317 - 312 247
Contactpersoon: Yoran Grootveld
E-mail: yoran@fysioteamrenkum.nl

 
Fysiotherapie Donders  
Velperweg 8
6824 BH Arnhem
Tel.: 026 - 443 3523
Contactpersoon: Bas Schakel
E-mail: bas@fysiodonders.nl
 
Fysiotherapie M van der Ploeg  

Locatie Angeren
Jan Joostenstraat 40 A
6687 AC Angeren
Tel.: 026 - 325 5272
Contactpersoon: Sven Bolderman
E-mail: sven@mvanderploeg.nl

Locatie Huissen
Medisch Centrum Polseweg
Polseweg 19
6851 DA Huissen
Tel.: 026 - 325 5272
Contactpersoon: Gosse Bootsma
E-mail: gosse@mvanderploeg.nl

De Romei Therapie en Training  
Romei 18
6901 AV Zevenaar
Tel.: 0316 - 342151
Contactpersoon: Jojanneke Berendsen
E-mail: jojannekeberendsen@romei.nl
 
Fysiotherapie PMI Rembrandt  

Locatie Duiven
Spoorallee 26
6921 HZ Duiven
Tel.: 088 - 050 9999
Contactpersoon: Pim de Jong
E-mail: pim@pmirembrandt.nl

 
Fysio Ter Horst  
Locatie Scheldestraat
Scheldestraat 2
6882 NE Velp
Tel.: 026 - 362 0636
Contactpersoon: Jop Rasing en Menno Schaafsma
E-mail: info@fysioterhorst.nl

Locatie Rheden 
Haverweg 55c 
6992 BR  Rheden 
Tel.: 026 - 200 1500 
Contactpersoon: Maud Messing en Jop Rasing 
E-mail: info@fysioterhorst.nl 

Rijnstate Arnhem en Zevenaar  

Tel.: 088 - 005 6366
E-mail: rberntzen@rijnstate.nl (Zevenaar)
E-mail: jsmit-andriesse@rijnstate.nl (Zevenaar)
E-mail: mvandewesteringh@rijnstate.nl (Arnhem)

 

Gewijzigd op 7 februari 2024.

Sluiten

Welke informatie wil je downloaden?

Selecteer hieronder welke onderdelen van de pagina je wilt downloaden.

Lettergrootte PDF

Rijnstateclinics.nl plaatst cookies, onder andere om de website gebruiksvriendelijker te maken. U blijft anoniem. Meer informatie leest u in onze privacyverklaring.